1. פתיח

(א) אתר גוסטל (להלן: "האתר") הנו אתר ברשת האינטרנט המהווה חנות וירטואלית לרכישת מוצרי שוקולד על ידי ציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל. 

(ב) ביצוע פעולה באתר ו/או רכישה של מוצרים ושירותים מוצרים ו/או שימוש בשירותים/רכישת שירותים המוצעים באתר יהוו לצרכי תקנון זה פעולה (להלן: "פעולה") והמשתמש/מבצע הפעולה/ הרוכש/לקוח יקרא להלן המשתמש ( להלן : "המשתמש").

(ג) ביצוע פעולה באתר מהווה הסכמה כי המשתמש קרא תקנון האתר, הבין את תוכנו והינו כפוף להוראות התקנון, כלליו ומסכים לתחולתם. לא תהא ולא תשמע למשתמש ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד גוסטל ו/או חב' גוסטל בע"מ ו/או בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות להפרת ההתחייבויות בכפוף להוראות התקנון לעיל ולהלן.

2. כשרות משפטית:

משתמש רשאי לבצע פעולות באתר ולהזמין מוצרים ושירותים בכפוף לכשירותו המשפטית ומילוי התנאים המצטברים להלן:

(א) המשתמש מעל גיל 18 ו/או במידה והינו קטין (מתחת לגיל 18) רשאי לבצע הפעולה על פי אישור מאת האפוטרופוס החוקי.

(ב) במידה והמשתמש אינו רשאי ו/או זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את מבצע הפעולה כמי שקיבל אישור האפוטרופוס החוקי.

(ג) המשתמש הנו בעל תעודת זהות ישראלית/אזרחות ישראלית או תאגיד ו/או כל גוף משפטי אחר הרשום כדין בישראל.

(ד) המשתמש הנו בעלים של כרטיס אשראי תקף, שהונפק ע"י מוסד פיננסי ו/או מוסד בנקאי ו/או חברות כרטיסי האשראי המורשים לעשות כן על פי חוק ו/או תשלום באמצעות PAY PAL.

(ה) המשתמש הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט.

3. המכירה באתר:

(א) המכירה הינה לצריכה אישית ולא סיטונאית בשיטת מכירה רגילה.

(ב) המכירה של מוצרים במחיר קבוע מראש המפורסם באתר וכפוף למלאי.

(ג) המשתמש בוחר מוצר/מוצרים ומבצע את הקניה בהתאם להוראות באתר.

(ד) כדי לבצע הזמנה של מוצר או שירות יש לעקוב אחר הוראות באתר ולמלא אחר הנחיות עד לאישור סופי של ההזמנה. יש למלא את מלוא הפרטים הנדרשים באתר לאישור ההזמנה ולמלא הפרטים מדויקים ומלאים.

(ה) לאחר ביצוע הפעולה תבוצע בדיקה ואישור אמצעי התשלום ותינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה ע"י חב' האשראי או חב' PAY PAL.

(ו) חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות אמצעי התשלום, לאחר ביצוע הפעולה.

(ז) יודגש, הגשת פרטים כוזבים ביודעין עלולה לעלות כדי עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים אזרחיים ופליליים, לרבות תלונה פלילית בגין ניסיון לקבלת דבר במרמה ו/או תרמית ו/או הונאה ו/או תביעות נזיקין בגין נזקים שיגרמו לגוסטל שוקולד ו/או מי מטעמה עקב שיבוש הליכי המכירה ו/או כל נזק ו/או הפסד ו/או עלות אחר שייגרמו.

(ח) במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי או PAY PAL לא תהא גוסטל בע"מ אחראית לביצוע העסקה. למען הסר ספק, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר אישור אמצעי התשלום.

(ט)הצבעים והאריזות באתר הם להמחשה בלבד ויתכנו שינויים בצורת האריזה ו/או בצבעים ו/או בסידור ו/או בקשירה ו/או בכל אלמנט צורני אחר. 

(י) בשיטת המכירה הרגילה הנהוגה באתר ניתן לרכוש מוצרים עד גמר המלאי. יובהר כי מכירה באתר של מוצר שאזל מהמלאי לא תבוצע ותינתן האפשרות לרכישה של מוצרים בעלות זהה.

(יא) גוסטל רשאית לשנות המחירים באתר בכל עת לשיקול דעתה הבלעדי.

(יב) המחירים כוללים מע"מ כחוק.

4. אספקה, הובלה ומשלוח:

(א) גוסטל תספק את המוצר/ים אשר יירכש/ו באתר לכתובת בישראל שהוקלדה בעת ההזמנה. 

(ב) גוסטל תספק המוצרים עד ארבעה ימי עסקים. גוסטל אחראית לספק מוצרים בגינם העסקה הושלמה ואושרה על ידי חב' האשראי או חב' PAY PAL.

(ג) גוסטל לא תהא אחראית לעיכובים בהספקת ההזמנה אשר נובעים מכח עליון ו/או עיכוב אשר אינו בשליטתה ו/או באחריותה.

(ד) נוכח אופיים של המוצרים והשירותים, אספקת מוצרי מזון בכלל ושוקולד בפרט, חלה חובה על המשתמש להיות זמין בעצמו ו/או באמצעות מורשה מטעמו לקבל אספקת המוצרים. מובהר כי כל נזסק אשר ייגרם למוצרים עקב עיכוב באספקה בשל הלקוח ו/או אי קבלת המשלוח ו/או כל אירוע אחר שאינו באחריות גוסטל, הינו באחריות גורם הנזק בלבד.

(ה) באפשרות המשתמש בהתאם להנחיות באתר והודעה מראש בעת ההזמנה לקבל המוצרים שנרכשו באתר בחנות החברה. איסוף בחנות החברה במידה ואושר ע"י גוסטל יהא באמצעות הזדהות המשתמש, ייפוי כח במקרה של נציג והצגת כרטיס האשראי באמצעותו בוצעה ההזמנה ו/או אישור מחב' האשראי/ חב' אמצעי התשלום PAY PAL (הוכחת תשלום).

(ו) לעניין מועדי האספקה ככל שלא צוין אחרת המועד יימנה וייספר בימי עסקים.

(ז) עקב אופיים של המוצרים, מוצרי מזון, לא ניתן לבטל הזמנה ו/או להחזיר מוצרים אשר נרכשו באתר. כאשר מדיניות הביטול היא בהתאם לחוק הגנת הצרכן.

(ח) האחריות לביצוע המשלוח הינה על חברת המשלוחים בלבד וגוסטל תמצה אחריותה באספקת המשלוח לחברת המשלוח ומתן הכתובת הנקובה בהזמנה. 

(ט) גוסטל עושה מאמץ עליון לספק את המוצר בטיב ובאיכות הנדרשים. ככל שימצא ליקוי במשלוח ו/או באספקה, יש להודיע לגוסטל מייד תוך שמירת האריזה המקורית ותוכנה וכן אישור על התשלום.

(י) בהיעדר חשבונית ו/או אסמכתא לתשלום לא יבוצע החזר כספי.מדיניות משלוחים:

הזמנת משלוח של גוסטל שוקולד הינה חוויה מתוקה גם למזמין המשלוח וגם למקבל המתנה.

באתר תוכלו לבצע הזמנה של מגוון מוצרים ומארזים שישלחו אליכם במשלוח על ידי שליח של אחת מחברות השליחויות הטובות ביותר.

ליישובים שאינם מופיעים ברשימה יש לבדוק טלפונית האם ניתן לבצע הזמנה: 02-563-3523 

כל המשלוחים מתואמים מראש מול מקבל המשלוח. שעות פעילות האתר;

ימים א'-ה', בשעות 10:00-19:00

יום ו' וערבי חג, בין השעות 08:00-15:00

דמי משלוח;

דמי משלוח 35 או 50 ש"ח

אזור A – ירושלים והסביבה: 35 ₪ 

כל שכונות ירושלים (כולל פסגת זאב), אבן ספיר, צור הדסה, אורה, עמינדב, רמת מוצא, מוצא עילית, בית זית, מבשרת ציון, אבו גוש, הר אדר, גבעון החדשה, צובה, גבעת יערים, שורש, שואבה, נווה אילן, נטף, נס הרים, בר גיורא, מטע, ביתר עילית, אלון שבות, נווה דניאל, אלעזר, אפרת.

 

אזור B – אזור המרכז (גדרה עד חדרה): 50 ₪ 

אבן יהודה, הוד השרון, יהוד-מונוסון, כפר יונה, כפר סבא, כפר שמריהו, מודיעין מכבים- רעות, נתניה, פרדסיה, קדימה - צורן, רעננה, רשפון, תל מונד, חדרה, בני ברק, בת ים, גבעתיים, גבעת שמואל, גני תקווה, הרצליה, חולון, רמת השרון, סביון, פ"ת, קריית אונו, ראשון לציון, רמת אפעל, רמת גן, ת"א יפו, תל השומר, ראש העין, בית שמש, רחובות, יבנה, נס ציונה, גדרה, רמלה, לוד, אשדוד. 

דגשים:

בהתאם למציאות המשתנה יתכנו עיכובים בזמני הגעת המשלוחים.

צפויים שינויים בזמני האספקה בחגים ובמועדים מיוחדים.

גוסטל שוקולד כפופה ללו"ז חברות השליחויות ומבצעת תיאום מול כל לקוח ולכן לא ניתן להתחייב להגעה בשעה מדויקת במהלך היום.

אנו עושים את מירב המאמצים לספק את המשלוחים בזמן הקצר ביותר.

אנו מרחיבים את מבצע שילוח חינם מעל 199 ש״ח

חדרה עד גדרה - שימו לב בבקשה, כי כרגע קיים יום משלוחים אחד בשבוע אשר משתנה בהתאם לכמות המשלוחים. גוסטל איננה מתחייבת למשלוח ליום ספציפי.

הזמנות בתוך ירושלים (=בתוך ירושלים עצמה לא כולל מעלה אדומים, מבשרת וכו')
הזמנות שמתקבלות עד 16:00 כל יום, יצאו באותו היום.
הזמנות שמתקבלות אחרי 16:00, יצאו ביום המשלוח הבא.
הזמנות בירושלים יוצאות גם ביום שישי ובתנאי שהתקבלו במהלך השבוע, או ביום שישי עד השעה 10:00